دوره صوتی 25 راز ثروتمند شدن کوین ترودو
دوره صوتی 25 راز ثروتمند شدن کوین ترودو

کوین ترودو در تمامی آثار خود تأکید بسیاری بر روی بالا بردن میزان یادگیری و آموزش پذیری دارد. زیرا با بالا بردن میزان یادگیری، سریع تر و راحت تر می توانید مسائل و موضوعات متفاوت را تجزیه و تحلیل کنید. در این دوره ۲۵ راه و یا راز طلایی ثروتمند شدن به شما آموزش داده می شود.

اگر شما عزم خود را جزم کرده اید تا برای یادگیری مباحث موفقیت فردی و قانون جذب وقت بگذارید، بیشتر راه را پیموده اید. به زبان ساده تر به اصل اول یعنی بالا بردن میزان یادگیری رسیده اید.

سپس باید وارد اصل دوم یعنی قابلیت پذیری شوید، قابلیت پذیری یعنی شما آنچه را که از قوانین این جهان آموخته اید را باید در زندگی به کار ببندید.

مراحل یادگیری کوین ترودو کلیدی ترین مبحث آموزش های وی می باشد. مراحل یادگیری به ۴ بخش اصلی تقسیم می شود و هر کدام از این بخش ها توضیحات تکمیلی ای دارد که در دوره ۲۵ راز ثروتمند شدن به شما آموز داده خواهد شد. مراحل یادگیری کوین ترودو به شرح زیر است

  1. شما نمیدانید که چه چیزهایی را نمیدانید.
  2. شما متوجه میشوید که چیزهایی وجود داشته اند که از آنها اطلاعی نداشته اید.
  3. تلاش میکنید تا بر آنچه که آگاه نیستید تسلط پیدا کنید.
  4. بطور کامل بر یک موضوع تسلط پیدا میکنید و در ناخودآگاه شما جای میگیرید. مانند غذا خوردن، راه رفتن و…

به کمک دوره ۲۵ راز ثروتمند شده، قوانین کسب ثروت مانند مرحله چهارم که پیش تر به آن اشاره کردیم در ضمیر ناخودآگاه شما جای میگیرد. همین الان سفارش خودتان را با تخفیف ویژه نهایی کنید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

کوین ترودو - ۲۵ راز ثروتمند شدن_1678956208_59607_12768_1459.zip50.57 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 22,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت